برگزاری نشست مشترک انجمن مهندسی شیمی ایران با رؤسای دانشکده های مهندسی شیمی دانشگاه ها

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۸ کد : ۶۰۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۹
<div dir="None">نشست مشترک سالیانه انجمن مهندسی شیمی ایران و رؤسای دانشکده های مهندسی شیمی دانشگاه های کشور با حضور دکترجعفر توفیقی مشاور ارشد وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری درتاریخ 16 اردیبهشت ماه جاری در محل این وزارت</div> ...
نشست مشترک سالیانه انجمن مهندسی شیمی ایران و رؤسای دانشکده های مهندسی شیمی دانشگاه های کشور با حضور دکترجعفر توفیقی مشاور ارشد وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری درتاریخ 16 اردیبهشت ماه جاری در محل این وزارتخانه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر وحید تقی خانی دبیرانجمن مهندسی شیمی ایران هدف ازبرپایی این نشست را ارتباط مستمر و سازنده انجمن مهندسی شیمی ایران با مهم ترین مراکز آموزشی این رشته مهندسی درسراسر کشور، برنامه ریزی در ارتباط با آینده رشته مهندسی شیمی و تعیین نقشه راه و توسعه کیفی این رشته با توجه به ضرورت های کشور دراین حوزه تخصصی عنوان کرد .
وی همچنین تشکیل کارگروه های تخصصی به منظور بازبینی سرفصل و بازنگری مطالب و دروس رشته مهندسی شیمی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با توجه به ضرورت های جامعه، تدوین استانداردهای آموزشی و پیاده سازی آن در مراکز آموزشی فعال کشور در رشته مهندسی شیمی رال از دیگر اهداف این نشست عنوان کرد .
دبیرانجمن مهندسی شیمی ایران در ادامه با تاکید بر ارزیابی کیفی واحدهای آموزشی و رتبه بندی دانشکده ها و گروه های مهندسی شیمی دانشگاه های سراسر کشور گفت: شرکت کنندگان در این نشست پیرامون موضوعات یادشده بحث و تبادل نظر و در خصوص رفع تنگناهای موجود تصمیم گیری خواهند کرد.

( ۱ )