با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

سومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور فردا برگزار می‌شود

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۰ کد : ۶۰۶۰۶ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۵۰۸
سومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور با تاکید بر استمرار شیوه‌های آموزش عالی دانشگاه جندی شاپور باستان که هزار و هفتصد و پنجاهمین سالگرد تاسیس آن در سی و نهمین مجمع عمومی یونسکو در پاریس به ثبت جهانی رسیده است، روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود.
سومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور فردا برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، محورهای اصلی این کنگره بین‌المللی شامل نقش دانشگاه باستانی جندی شاپور در ترویج و اشتراک‌گذاری علمی، تأثیر الگوی شهر دانشگاه جندی شاپور در بسترسازی توسعه پایدار فرهنگی - اجتماعی و تاریخ علم و ابعاد زبان شناختی و ترجمه می‌باشد.
سومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه صنعتی جندی شاپور، فردا در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز به کار خواهد کرد.
آئین افتتاحیه این کنگره بین‌المللی با پیام ریاست جمهوری و سخنرانی مجازی مدیر کل یونسکو و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس کنگره، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، رؤسای برخی از دانشگاه‌های بزرگ کشور و جمعی از مهمانان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.
گفتنی است در حاشیه برگزاری سومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور، توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از ۷ کتاب نیز رونمایی خواهد شد.
ل. م ۵۴/ ن. ش ۵۸

کلید واژه ها: وزیر علوم