معرفی کتاب عضو هیات علمی دانشگاه تبریز به عنوان کتابی با بیشترین دانلود در سال ۲۰۲۰

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۸ کد : ۶۰۵۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۸۴
کتاب عضو هیات علمی دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز به عنوان یکی از کتاب های پربازدید و پردانلود (Top downloaded book)در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.
معرفی کتاب عضو هیات علمی دانشگاه تبریز به عنوان کتابی با بیشترین دانلود در سال ۲۰۲۰

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تبریز، کتاب دکتر احسان عطازاده عضو هیئت علمی دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز با موضوع Biomass and Remote Sensing of Biomass به عنوان یکی از کتاب های پربازدید و پردانلود (Top downloaded book)در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.
این کتاب از طرف انتشارات InTech هم به صورت فیزیکی (hard copy) و هم بصورت الکترونیکی در سال ۲۰۱۱ چاپ شده است و تا به حال بیش از ۳۰ هزار دانلود از آن صورت گرفته است.
این کتاب به بررسی جنبه های اکولوژی پوشش های گیاهی و توده های زیستی (Biomass) و ارزیابی انواع آن با استقاده از روش های میدانی و علم سنجش از دور (Remote Sensing) پرداخته است.
گفتنی است دکتر احسان عطازاده عضو هیات علمی دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز درسال ۱۳۹۶ دکترای خود را در رشته اکولوژی اخذ کرده و در سال ۱۳۹۷ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز مشغول به فعالیت شده و دارای دو جلد کتاب و مقالات فراوانی در مجلات و کنفرانس های ملی و بین الملی است.
ل.س ۴۲/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: تبریز