اولین سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در پردیس پارک علم و فناوری مازندران

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۶ کد : ۶۰۴۳۶ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۷۵۷
آیین کلنگ‌زنی شروع عملیات ساختمانی شرکت لذت الکترونیک ایرانیان با حضور دکتر غلامی راد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دکتر تیموری رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران، دکتر محمد زاده رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران، دکتر هاشمی رئیس صندوق پژوهش و فناوری مازندران و تعدادی از مدیران عامل شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد.
اولین سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در پردیس پارک علم و فناوری مازندران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری مازندران، عملیات عمرانی و ساخت شرکت لذت الکترونیک ایرانیان با زیربنای ۱۲۰۰ متر مربع در چهارطبقه که با هدف تولید محصولات کمک آموزشی (رباتیک‌های دانش‌آموزی)، به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی با حجم سرمایه‌گذاری اولیه ۶۰ میلیارد ریال، در پردیس پارک علم و فناوری مازندران آغاز شد.
شرکت لذت الکترونیک ایرانیان دارای بیش از ۷۰ نمایندگی در سراسر کشور بوده و همچنین محصولات خود را به ۱۲ کشور شامل قطر، عمان، کویت، امارات، ترکیه، گرجستان، ارمنستان صادر می نماید.
پردیس پارک علم وفناوری مازندران با زیربنای ۶۵۰۰ مترمربع در زمینی به مساحت ۲ و نیم هکتار در حال ساخت است تا با ساخت ساختمان چند منظوره در این پردیس شاهد افزایش تولید ثروت از طریق علم و فناوری باشیم.
با افتتاح پردیس پارک علم وفناوری مازندران، شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور از حمایت‌های زیرساختی سخت افزاری و نرم افزاری پارک بهره‌مند می‌شوند.
گفتنی است فضای اداری، تحقیقاتی و فناوری در فضای حدود ۱۵۰۰۰ مربع با سرمایه گذاری بیش از ۷۵۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در پردیس پارک علم و فناوری مازندران ساخته خواهد شد.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴