برگزاری نشست خبری رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم دردانشگاه شهرکرد

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۹ کد : ۶۰۴۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۸۶
نشست خبری مهندس ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه شهرکرد برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست خبری دکترشایان شامحمدی رئیس...
نشست خبری مهندس ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه شهرکرد برگزارشد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دراین نشست خبری دکترشایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد ضمن خیرمقدم به مهندس یزدان مهر و اصحاب رسانه و تبریک عید غدیرخم گزارشی آماری از عملکرد دانشگاه در زمینه های اعطای تسهیلات رفاهی به دانشجویان در سال تحصیلی 95 ارائه داد.
 رئیس صندوق رفاه دانشجوئی وزارت علوم، دراین نشست خبری ضمن ابرازخرسندی ازبازدید واحدهای مختلف دانشگاه شهرکرد، گفت: مدیریت دانشگاه شهرکرد در بحث بهبود فضای خوابگاهی کارهای خوبی انجام داده و همکاری خیرین در احداث خوابگاه در دانشگاه شهرکرد قابل تحسین است و مقدمه ای برای ورود بخش های خصوصی برای حمایت از خوابگاه های دانشجوئی در دانشگاه ها است.
مهندس یزدان مهر درادامه به مشکلات دانشگاه شهرکرد دربحث خوابگاهی اشاره کرد و در راستای رفع این مشکل با توجه به انعقاد تفاهم نامه با بنیاد 15 خرداد برای کمک به احداث خوابگاه های دانشجویی در مناطق کمتر توسعه یافته، گفت: خوابگاه دخترانه به مساحت 3000 متر مربع در دانشگاه شهرکرد درحال تکمیل و بهره برداری است .
وی افزود: یکی از اهداف صندوق رفاه دانشجویان این است که  هیچ دانشجویی به خاطر کم بضاعتی از تحصیل انصراف ندهد و اولین راه ایجاد صندوق قرض الحسنه است.
  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از اعطای کارت هدیه هوشمند به دانشجویان خبر داد و گفت  این کارت شامل36 نوع خدمت به دانشجویان است و تا بهمن ماه سال جاری عملیاتی می شود که به وسیله این کارت قدرت خرید دانشجویان بالا می رود .