با حمایت پارک علم و فناوری سمنان؛

مرکز فناوری بیارجمند به بهره‌برداری رسید

۰۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۱ کد : ۶۰۳۲۷ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۷۳۶
مرکز فناوری بیارجمند با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان و همچنین بخشدار و جمعی از مسئولان و موثرین این شهر افتتاح شد.
مرکز فناوری بیارجمند به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری استان سمنان، مرکز فناوری بیارجمند پس از شهرستان شاهرود، اولین مرکز فناوری در شرق استان می‌باشد که با هدف توسعه زیرساخت‌های فناوری منطقه و همچنین فراهم آوردن بستر مناسب برای رشد و شکل‌گیری شرکت‌های نوپا و ایجاد اشتغال پایدار، توسط پارک علم و فناوری سمنان راه‌اندازی شده است.

خلیل راحتی معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری سمنان در این خصوص گفت: این مرکز با تاکید بر فناوری‌های مرتبط با محیط زیست، کشاورزی، صنایع‌دستی و گردشگری و براساس ظرفیت‌های منطقه بیارجمند از ایده‌ها حمایت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: پارک علم و فناوری سمنان سعی دارد با تشکیل یک شبکه فناوری در منطقه زمینه را برای خلق ثروت در منطقه ایجاد کند.

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری سمنان با اشاره به حساسیت و شکنندگی محیط‌زیست شرق استان افزود: به دنبال توسعه فناوری‌های دوستدار محیط زیست خواهیم بود و از ایده‌هایی که در این حوزه وجود دارند با نهایت توان خود حمایت خواهیم کرد.

ل.م ۵۴