افتتاح کتابخانه تخصصی آیت الله مصباح یزدی در دانشگاه شهرکرد

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۲ کد : ۶۰۱۷۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۷
کتابخانه تخصصی آیت الله مصباح یزدی در دانشگاه شهرکرد افتتاح شد.
افتتاح کتابخانه تخصصی آیت الله مصباح یزدی در دانشگاه شهرکرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهرکرد، کتابخانه تخصصی آیت الله مصباح یزدی با حضورحجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، دکترسعید کریمی رئیس دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام دکتر سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی، اعضای هیئت رییسه و جمعی از مدیران و کارکنان در دانشگاه شهرکرد به بهره‌برداری رسید.
حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام در این آیین ضمن تقدیر از مسئولان دانشگاه شهرکرد به خاطر افتتاح کتابخانه تخصصی آیت الله مصباح یزدی گفت: این کار بسیار مهم و علمی است و یکی از راه های معرفی افکار و ابعاد شخصیتی آیت الله مصباح یزدی است.
نماینده ولی‌فقیه در استان در ادامه به بیان ابعاد شخصیتی و علمی آیت الله مصباح یزدی پرداخت و گفت: آیت الله مصباح یزدی از چهره های شاخصی بود که تمام عمر خود را در خدمت به علم، دین، مردم و معارف اهل بیت صرف نمود و وظیفه ما است که نگذاریم غبار فراموشی بر روی چنین افراد موثری در جامعه بنشیند.
حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام افزود: آیت الله مصباح یزدی نقش بسزایی بر تربیت انسان های تاثیرگذار در جامعه داشته است و پرورش‌یافتگان، شاگردان و درس آموختگان آیت الله مصباح یزدی امروز در جای جای کشور و مراکز علمی حضور دارند.
گفتنی است کتابخانه تخصصی تخصصی آیت الله مصباح یزدی با ۱۷۵ جلد کتاب جهت استفاده علاقه مندان افتتاح شد.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: شهرکرد