در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود؛

هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۴ کد : ۶۰۱۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۳۲
هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید، توسط انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران (SMEIR) و با همکاری انجمن ساخت و تولید انگلستان (IManf) و همکاری و حمایت کانون دانش آموختگان و اساتید دانشکده مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران (کادمان)، ۱۲ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ به‌صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.
هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علم و صنعت ایران، روش‌های شکل دهی، ماشین کاری سنتی و مدرن، ساخت و تولید مواد مرکب، پلاستیک ها و لاستیک ها، طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر، مکاترونیک، رباتیک و اتوماسیون در تولید، آزمون های غیر مخرب، روشهای اتصال دهی (جوشکاری، اتصالات چسبی و …)، روشهای ساخت افزودنی، طراحی قید و بند، رویکردهای نوین در ساخت و تولید (بیو، نانو و میکرو)، ریخته گری، عملیات حرارتی و متالورژی در تولید، سیستم های تولید صنعتی و رویکردهای صنعتی (ساخت یا طراحی یک قطعه یا تجهیز یا فرایند خاص)، محورهای این همایش هستند.
این همایش شامل ارائه مقالات پژوهشی و صنعتی، میزگردهای تخصصی، سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی و کارگاه های آموزشی تخصصی خواهد بود.
دکتر بهنام داوودی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران، دبیر هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ساخت و تولید است.
بدینوسیله از کلیه اساتید، دانشجویان، صنعتگران و پژوهشگران دعوت می شود تا با ارائه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در زمینه‌های مختلف مهندسی ساخت و تولید با این همایش همکاری و در برگزاری هرچه بهتر آن سهیم باشند. همچنین از محققان و صنعتگران دعوت می‌شود تا با ارائه ایده‌ها، مشکلات و چالش‌های صنعت به صورت مقالات کوتاه در تحکیم ارتباط بین صنعت و دانشگاه تلاش نمایند.
گفتنی است علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشترمی‌توانند به آدرس وب سایت همایش به نشانی http://icme2021.iranjme.ir/ مراجعه کنند.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴