اعطای مجوز کارگزاری برخط بیمه کشور به یکی از شرکت‌های فناور مستقر در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۵ کد : ۶۰۰۴۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۵۸
مراسم اعطای مجوز برخط به شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده‌نگر تبریز و سامانه بیمه سی، (از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد و فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شهید مدنی آذربایجان)، با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، علیرضا سلیمانی امیری رئیس کل، هیئت عامل بیمه مرکزی، مدیران عامل شرکت‌های بیمه‌ای و جمعی از استارتاپ‌های فعال در حوزه خدمات بیمه به میزبانی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
اعطای مجوز کارگزاری برخط بیمه کشور به یکی از شرکت‌های فناور مستقر در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از شهید مدنی آذربایجان، شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر تبریز و سامانه بیمه سی مجوز خود را طی نامه رسمی در آبان ماه ۹۹ به عنوان اولین کارگزاری برخط بیمه کشور دریافت کرده بودند و مجوز رسمی در این مراسم به این شرکت اعطا شد.

از میان ۱۰۰ تقاضای دریافت کارگزاری برخط بیمه، تنها ۵ شرکت کارگزاری شرایط لازم را برای دریافت این مجوز داشتند و ۸ شرکت دیگر کارگزاری نیز در مرحله رفع نواقص پرونده درخواست خود هستند.

شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر تبریز از اوایل سال ۱۳۹۹ با راه‌اندازی سامانه بیمه سی، خدمات مقایسه و خرید آنلاین بیمه را در سایت bimasi.ir ارائه می‌دهد و علاوه بر آن مشاوره رایگان بیمه‌ای نیز در این سایت انجام می‌شود.

ل.م ۵۴


( ۱ )