با هدف توسعه رشته بدنسازی، پرورش اندام و پاورلیفتینگ در دانشگاه‌ها؛

تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و فدراسیون پرورش اندام به امضا رسید

تعداد بازدید:۷۳۵
با هدف توسعه و گسترش رشته بدنسازی، پرورش اندام و پاورلیفتینگ در دانشگاه ها تفاهم نامه همکاری میان دو فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و پرورش اندام به امضا رسید.
تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و فدراسیون پرورش اندام به امضا رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به منظور همکاری موثر علمی و ورزشی فی مابین فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و فدراسیون پرورش اندام برای استفاده مطلوب از ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی، آموزشی و ارتقای رشته‌های پرورش اندام و پاورلیفتینگ در دانشگاه‌ها در ابعاد همگانی و قهرمانی تفاهم‌نامه همکاری میان دو فدراسیون به امضاء رسید.
از مفاد این تفاهم‌نامه می‌توان به برگزاری دوره‌های مربیگری، داوری و کارگاه‌های آموزشی توسط فدراسیون و هیئت‌های ورزش‌های دانشگاهی در مراکز استان‌ها برای اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور و برگزاری مسابقات پرورش اندام، فیزیک، فیزیک کلاسیک و پاورلیفتینگ دانشگاه‌ها اشاره کرد.
همچنین برگزاری دوره‌های مربیگری پرورش اندام، برگزاری یک دوره کلاس بین المللی پرورش اندام ، برگزاری دوره بدنسازی Conditioning 3، برگزاری دوره‌های مربیگری و داوری مچ‌اندازی، برگزاری دوره‌های پاورلیفتینگ داوری و مربیگری، برگزاری یک دوره مربیگری بین المللی پاورلیفتینگ، برگزاری یک دوره داوری بین المللی پاورلیفتینگ، برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی با همکاری دو فدراسیون، برگزاری دوره های مربیگری کار با دستگاه های ورزشی و نسخه نویسی و برگزاری دوره‌های علم تمرین و تغذیه ورزشی مخصوص رشته پرورش اندام و پاورلیفتینگ برای آقایان و خانم ها از دیگر مفاد این تفاهم‌نانه است.
گفتنی است این تفاهم‌نامه همکاری توسط هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و دکترعبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در محل این فدراسیون به امضاء رسید.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی


( ۱ )