مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از برگزاری پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار خبر داد

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۰ کد : ۵۹۹۵۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۴۵
دکتر سیدفردین تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از برگزاری پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد.
مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از برگزاری پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار خبر داد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دکترتقی زاده گفت: پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی با مشارکت دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد شامل وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش‌وپرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.
وی افزود: ویژگی این جشنواره آن است که سرآمدان تحصیلی به‌عنوان دستاوردهای طرح شاهد که حاصل همکاری بنیاد شهید و پنج دستگاه آموزشی کشور است، به جامعه معرفی می‌شود.
دکترتقی زاده درخصوص شرایط لازم برای شرکت در این جشنواره گفت: دانشجویان، طلاب و دانش آموزان شاهد و ایثارگر شامل: همسر و فرزند شهید، آزادگان، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان می‌توانند از طریق ستادهای شاهد و ایثارگر مراکز آموزشی و آموزش و پرورش محل تحصیل خود اقدام کنند.
وی در ادامه افزود: دانشجویان شاهد و ایثار گر می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ضوابط این جشواره به وب‌سایت ایثار به نشانی www.isaar.ir مراجعه کنند.
گفتنی است اختتامیه چهارمین دوره جایزه ملی ایثار در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ و به‌صورت مجازی برگزار شد و در بخش دانشجویی ۱۵ نفر برگزیده نهایی که شامل ۴ نفر در مقطع کارشناسی، ۴ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۷ نفر در مقطع دکتری از ۵ گروه آموزشی از دانشگاه‌های سراسر کشور جهت تجلیل معرفی شدند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: سازمان امور دانشجویان


( ۱ )