با همکاری مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش برگزار می شود؛

نشست تخصصی اشتغال در ورزش پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی

تعداد بازدید:۵۰۲
پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی با همکاری مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش نشست تخصصی اشتغال در ورزش را به صورت مجازی برگزار می‌کند.
نشست تخصصی اشتغال در ورزش پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه علوم ورزشی، نشست تخصصی اشتغال در ورزش به سفارش شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور با همکاری پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری از ساعت ۱۴ الی ۱۶ برگزار خواهد شد.
در این نشست موضوعاتی همچون: مشاغل ورزشی و شاغلان ورزش در ایران و جهان، فرصت‌های شغلی ورزش ایران، زمینه‌ها و عوامل مؤثر بر توسعه مشاغل ورزشی، راهبردهای توسعه مشاغل ورزشی و الگوی تقسیم‌کار ملی جهت توسعه مشاغل ورزشی ارائه خواهد شد.
در این نشست دکترمحمدحسین رضوی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و مجری "طرح طراحی نظام اشتغال دانش‌آموختگان تربیت‌بدنی با رویکرد خصوصی‌سازی" و دکترمحمدحسین قربانی عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی و مجری " طرح طراحی الگوی توسعه مشاغل ورزشی در ایران" با توجه به فعالیت‌های پژوهشی ارزشمندی که درزمینهٔ اشتغال و به سفارش این پژوهشگاه انجام داده‌اند سخنرانی خواهند کرد.
همچنین مهندس امیرحسین آل اسحاق مدیرکل طرح‌های ملی فراگیر جوانان وزارت ورزش و دکترمحمدرضا برومند نماینده دانشگاه شهیدبهشتی و مسئول کارگروه اشتغال شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور از دیگر سخنران این نشست خواهند بود.
در این نشست روسا و مدیران گروه‌های دانشکده‌های علوم ورزشی دانشگاه‌های سراسر کشور حضور خواهند داشت تا با تبادل‌نظر اعضا شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور با یک همفکری ملی و اقدام ملی در خصوص مشکلات فارغ‌التحصیلان تربیت‌بدنی و علوم ورزشی درزمینهٔ اشتغال بحث و گفتگو و زمینه را برای اشتغال این قشر از جوانان فراهم سازند.
همچنین حضور در این نشست مجازی از طریق لینک (https://session.ssrc.ac.ir/eshteghalبا استفاده از نرم‌افزار ادوبی کانکت) برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.
گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۸۸۷۴۷۸۸۴ داخلی ۴۴۶ تماس بگیرند.
ل.س ۴۲/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی