رئیس سازمان امور دانشجویان از دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان بازدید کرد

۰۳ آذر ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۹۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۶۵
دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان جهت بازدیداز بررسی روندپیشرفت پروژه های مربوط به امور دانشجویی از دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان بازدید کرد.
رئیس سازمان امور دانشجویان از دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر صدیقی ضمن بازدید از سلف دانشجویی و خوابگاه‌های الزهرا (س) و المهدی، سالن مطالعه جدید خوابگاه پسران را نیز افتتاح کرد.
وی در جلسه شورای این دانشگاه با اشاره به تلاش وافر مدیران و مسئولان دانشگاه در پیگیری جدی امور مربوط به حوزه دانشجویی، به تشریح مسائل و مشکلات مربوط به خوابگاه، تغدیه و تربیت بدنی پرداخت وگفت: درحوزه هایی مثل تربیت بدنی و کارهای فرهنگی هرچقدر هزینه شود و تلاش صورت گیرد باز کم است.
رئیس سازمان امور دانشجویان در ادامه اظهار داشت: در بحث تجهیز خوابگاه ها به اتاق تندرستی نیز کارهای زیادی در حال پیگیری و انجام داریم.
وی افزود: هم اکنون به ۱۰۰ هزار ظرفیت خوابگاهی جدید برای دانشجویان مجرد نیاز داریم و اعتبارات دولتی هم کفاف ساخت این تعداد واحدهای خوابگاهی را نمی دهد و پیش قدم شدن و همکاری افراد خیر را می طلبد.
دکتر صدیقی میزان اعتبار مالی لازم برای تعمیر و به روزرسانی خوابگاه‌های فرسوده دانشگاه‌های سراسر کشور را حدود پانصدو پنجاه میلیارد تومان اعلام کرد.
وی در خاتمه تنوع بخشی در تغذیه دانشجویی برای امکان سرویس دهی بهتر و بیشتر را از اهداف این بخش برشمرد.
در ادامه دکتر ولی زاده رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ضمن اشاره به پتانسیل‌های علمی، فرهنگی و دانشجویی دانشگاه گفت: به لطف الهی وبا همت دانشگاهیان پرتلاش، دانشگاه شهید مدنی از نظرتولید علم از شرایط مناسبی برخوردار است.
وی حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین را از مهم‌ترین اولویت‌ها وبرنامه های این دانشگاه برشمرد.
سپس معاون دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نیز با ارائه گزارشی ازعملکرد و روند پیشرفت برنامه های دانشگاه درحوزه های مختلف دانشجویی، توسعه امکانات ورزشی، مشاوره ای و امور رفاهی خوابگاه‌ها را از اولویت‌های این معاونت دانست.

کلید واژه ها: صدیقی