برگزاری مراسم معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه

۱۸ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۷ کد : ۵۹۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۹
آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه با حضور نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و مدیر کل دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد....
برگزاری مراسم معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه
آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه با حضور نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و مدیر کل دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر صالح شهابی وند سرپرست دانشگاه مراغه ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: دانشگاه مراغه دانشگاهی در حال توسعه میباشد که ما از اولین روز تصدی این مسئولیت خطیر با همدلی مسئولان و همکاری و زحمات همکاران خدوم و زحمتکشمان در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد های دولت تدبیر وامید برای توسعه بیش از پیش این دانشگاه تلاش کرده ایم.
وی افزود: ما بر ولایی بودن و انقلابی بودنمان افتخار می‌کنیم و امنیت و سربلندی امروز را مدیون نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.
دکتر شهابی وند افزود: حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم زاده در کنار ما قوت قلبی بود و همیشه از رهنمودهای وی در زمان تصدی گری مسئولیت نهاد دانشگاه مراغه بهره بردیم، برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و بهروزی داریم و امیدواریم حضور حجت الاسلام جلیلی در مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه مایه پر خیر و برکت باشد و از محضرشان بهره های فراوان ببریم.قطعا با توجه به تجارب و رزومه کاری گفته شده وی برای دانشگاهیان دانشگاه مراغه مثمر ثمر خواهند بود.
گفتنی است این آیین با حضور آیت الله پور محمدی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه ،حجت الاسلام والمسلمین پور رضا مدیر کل دفاتر نهاد نمایندگی مقام  معظم رهبری در دانشگاهها، حجت الاسلام خدیوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری  مراغه برگزار شد.