برگزاری مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه خلیج فارس

۲۲ مهر ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۳ کد : ۵۹۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۴
مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید در سالن اجتماعات دانشکده نفت، گاز و پتروشیمی دانشگاه خلیج فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر محمد رضا محمدی زاده سرپرست دانشگاه خلیج...
مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید در سالن اجتماعات دانشکده نفت، گاز و پتروشیمی دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر محمد رضا محمدی زاده سرپرست دانشگاه خلیج فارس با تبریک آغاز سالی تحصیلی جدید به دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه گفت:  امیدوارم در این سال های دانشجویی بهترین استفاده را از کسب علم و دانش برده و با یک برنامه ریزی دقیق و موثر بتوانید قله های پیروزی را پشت سر بگذارید.
 وی افزود: قدرشناس فرصت بدست آمده در کسب علم و دانش باشید و با تلاش در کسب علم ، دانش و معرفت باعث پیشرفت خود و کشورتان باشید.
دکتر محمدی زاده تصریح کرد: در بحث خوابگاه دانشجویی اندکی با مشکل مواجه هستیم اما انشاءالله با تکمیل خوابگاه هایی که در دست ساخت داریم این مشکل نیز برای سال آینده برطرف خواهد شد.
دکتر محمدی زاده در پایان سخنان خود با آرزوی توفیق برای همه دانشجویان از خداوند بزرگ موفقیت آنان را در همه عرصه های علمی و زندگی شخصی خواستار شد.
 در ادامه دکتر یزدانپاه مدیر آموزش دانشگاه خلیج فارس در خصوص آئین نامه آموزشی نکاتی را به دانشجویان ورودی جدید خاطر نشان کرد.