برگزاری مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن در وزارت علوم

۲۵ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۱ کد : ۵۹۷۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۸۳
مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با دعوت از دکتر شکوه نوابی نژاد استاد دانشگاه و چهره ماندگار کشور درسالن اجتماعات شهدای هسته ای وزارت علوم و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزار...
برگزاری مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن در وزارت علوم
مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)  و روز زن با دعوت از دکتر شکوه نوابی نژاد استاد دانشگاه و چهره ماندگار کشور درسالن اجتماعات شهدای هسته ای وزارت علوم و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر نوابی نژاد به دو نقش اصلی زنان در خانواده اشاره کرد و گفت: زنان در خانواده دو نقش اصلی دارند؛ اول اینکه نقش سازندگی، سازماندهی توانایی و کارآیی اعضای خانواده و ایجاد آرامش در خانواده را برعهده دارند و همچنین رسالت مادری که با شکوه‌ترین هنرنمایی زن است که هیچ کس جز او قادر به انجام آن به نحو احسن نیست و تکامل و رشد مادی و معنوی زنان در پرتو این نقش متجلی و جلوه گر است.
وی در ادامه به انگیزه زنان در امر اشتغال اشاره کرد و گفت: بهبود وضع اقتصادی خانواده ، کسب درامد و استقلال مالی، به دست اوردن جایگاه اجتماعی و رشد توانمندی ها، می تواند از نکات مهم در اشتغال بکار بانوان در بیرون از منزل باشد.
گفتنی است در پایان این مراسم دکتر نوابی نژاد از کلیه بانوان و مادران خواست خودباوری را در خود تقویت کنند.