برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در دانشگاه یزد

۰۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۰ کد : ۵۹۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۲۶
مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور زارع زاده مسئول عقیدتی سیاسی سپاه الغدیر درسالن شهید منتظر قائم (عج) دانشگاه یزد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این مراسم دکتر حسی...
مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور زارع زاده مسئول عقیدتی سیاسی سپاه الغدیر درسالن شهید منتظر قائم (عج) دانشگاه یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این مراسم دکتر حسین ابویی مسئول بسیج اساتید دانشگاه یزد با خیر مقدم به اساتید بسیجی دانشگاه های استان یاد و خاطره حماسه سازان آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
سپس احمد علی زارع زاده ازیادگاران دفاع مقدس و مسئول عقیدتی سپاه درباره ضرورت گرامی‌داشت یاد و خاطره سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر و ویژگی های برجسته عملیات بیت المقدس سخن گفت.
وی با اشاره به اینکه  فتح خرمشهر یک مسئله مافوق طبیعت است، گفت: خرمشهر را خدا آزاد کرد فتح خرمشهر فتح ارزش هاست  امروز کلید بصره صدام کجاست که قولش را درقبال آزادسازی خرمشهر داده بود  و صدای پوسته گردوی شبکه BBC کجاست که فتح خرمشهر را رویایی برای رزمندگان اسلام می دانست.
زارع زاده خاطر نشان کرد: روحیه ایستادگی و مقاومت همه  بن بست هارا می شکند اگر در حال حاضر هم تحریم اقتصادی هستیم یک چنین روحیه ای می خواهیم .
وی در ادامه سخنان خود خطر عمل نکردن به فرمان رهبر جامعه ی اسلامی را نتیجه مسجد بی تفاوت، استاد دانشگاهی بی تفاوت و فرماندار بی تفاوت دانست و گفت که ما یک معیار و ملاک داریم و آن ولایت است.
زارع زاده استحاله خواص باسابقه را یادآورشد و خطربراندازی سیاسی و فرهنگی و نظامی را گوشزد کرد و افزود:‌ امروز اگر استادان ما ندانند که انقلاب اسلامی دشمن ندارد اشتباه کرده اند و مراقب انحراف انقلاب از مسیرخودش باشید.