برگزاری مراسم گرامیداشت روز معلم در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۱ کد : ۵۹۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۷
مراسم روزمعلم و بزرگداشت مقام والای استاد شهیدمرتضی مطهری و تجلیل از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر دراین دانشگاه برگزار شد .<br/><span id="ms-rterangepaste-start"></span>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکتر مسعود ...
مراسم روزمعلم و بزرگداشت مقام والای استاد شهیدمرتضی مطهری و تجلیل از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر دراین دانشگاه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکتر مسعود صدری نسب رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ضمن تبریک روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره معلمان و اساتید شهید گفت: اختصاص یک روز به‌عنوان روز معلم قطعاً جنبه نمادین دارد تا در این روز با بررسی ابعاد شخصیت استاد شهید، حکیم متأله و معلم نمونه مسیر تعلیم و تربیت اسلامی بازشناسی شود.
سپس حجت الاسلام جوانمردزاده مسئول نهادنمایندگی دفترمقام معظم رهبری در دانشگاه نیز ضمن عرض خیرمقدم و تبریک روز معلم به کلیه اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: هدف از برگزاری این مراسم گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و تجلیل از معلم می باشد.
وی به پاره ای از توصیفات مقام معظم رهبری ازشهید مطهری اشاره کرد و افزود: مطهری مشعل میدان اندیشه است و مصداق بارز مجاهد فی‌سبیل‌الله که هر یک از این توصیف‌ها به وجهی از وجوه کارکردی این شهید بزرگوار اشاره دارد.
گفتنی است درپایان این مراسم از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به رسم یادبود تقدیر به عمل آمد و از قاری برتر قرآن که در گروه هم خوانی و تواشیح در کشور مقام برتر را کسب کرده بود تجلیل شد.