به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران؛

هفتمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه آهن برگزار می‌شود

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۶ کد : ۵۹۶۱۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۱۶
هفتمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه آهن اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.
هفتمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه آهن برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علم و صنعت ایران، کنفرانس بین المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه‌آهن (ICRARE) یکی از معتبرترین و پرسابقه‌ترین کنفرانس‌های برگزار شده در زمینه مهندسی راه‌آهن در غرب آسیا می‌باشد.

بر اساس این گزارش، تاکنون شش دوره موفق از این رویداد بین‌المللی علمی و صنعتی همراه با استقبال کم‌نظیر اساتید، محققان و صنعتگران داخلی و خارجی توسط دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردیده است.

هفتمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه آهن (ICRARE 2021) روزهای ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰، با همکاری کلیه مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی مرتبط با این حوزه در کشور، برگزار خواهد شد.

گفتنی است دانشمندان، متخصصان، صاحب‌نظران، صنعتگران و مسئولان گرامی می‌توانند جهت ارائه آخرین و جدیدترین دستاوردها، تحقیقات، نوآوری‌های و تجربیات خود و همچنین شرکت در برنامه‌های این کنفرانس بین‌المللی به آدرس الکترونیکی http://icrare.iust.ac.ir/ مراجعه کنند.

ل.م ۵۴

 

 

‌‌‌‌‌‌