برگزاری مراسم گرامی داشت روز زن دردانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

۱۷ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۳ کد : ۵۹۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۵۳
مراسم گرامی داشت میلاد حضرت صدیقه زهرا (س) و روز زن با حضور بانوان کارمند و اعضای هیئت علمی دردانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکترجواد واثقی ام...
مراسم گرامی داشت میلاد حضرت صدیقه زهرا (س) و روز زن  با حضور بانوان کارمند و اعضای هیئت علمی دردانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکترجواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با تبریک مجدد سال نو و روز زن و آرزوی توفیق و سلامتی برای بانوان کارمند واعضای هیئت علمی از زحمات و تلاش های ارزشمند بانوان در پیشبرد اهداف دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه تفرش گفت: هدف از برگزاری این مراسم بزرگداشت خجسته میلاد زهرای مرضیه، مقام والای زن و اعلام این موضوع است که یک زن مسلمان می تواند در زمینه های مختلف اجتماع حضور مقتدرانه داشته باشد.
وی افزود: امروز که دنیا با بحران معنویت روبرو است، مادران نقش مهمی در تربیت دینی بچه ها وگسترش معنویت در فضای خانه و اجتماع دارند و شما بانوان کارمند و هیئت علمی به عنوان نمایندگان بانوان جامعه نقش سنگین تری را در گسترش اخلاق، عفت و حجاب در فضای دانشگاه دارید.