با هدف ایجاد تعاونی‌های نوپا و دانشجویی صورت پذیرفت؛

افتتاح کرسی تعاون و کارآفرینی در مجتمع فناوری مروارید دانشگاه خلیج فارس

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۴ کد : ۵۹۵۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۵
کرسی تعاون و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و اموراجتماعی استان بوشهر با حضور مجید پرویزی مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر و دکتر روح الله فاتحی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خلیج فارس، امروز (چهارشنبه) در مجتمع فناوری مراورید این دانشگاه افتتاح شد.
افتتاح کرسی تعاون و کارآفرینی در مجتمع فناوری مروارید دانشگاه خلیج فارس

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه خلیج فارس، مجید پرویزی مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در حاشیه آیین افتتاح این کرسی گفت: ایجاد این کرسی با هدف توسعه فرهنگ کسب وکار تعاونی و ایجاد تعاونی‌های نوپا و دانشجویی در دانشگاه می‌باشد.
مدیر تعاون اداره کل تعاون استان بوشهر ادامه داد: دانشجویان می‌توانند در زمان تحصیل یا پس از فارغ التحصیلی، تعاونی دانشجویی تشکیل بدهند و یا با راه‌اندازی تعاونی‌های دانش بنیان، فعالیت های تولیدی و صنعتی داشته باشند و از این طریق جذب بازار کار شوند.
وی افزود: در اداره کل تعاون پروژه های دانشجویی تحت عنوان میکرو پروژه تعریف شده است که تا کنون دو پروژه را به دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس واگذار نموده‌ایم و خود را مکلف به حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی در حوزه کسب، کار و تعاون می‌دانیم.
پرویزی در پایان سخنان بر لزوم همکاری‌های علمی و پژوهشی اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی با دانشگاه ها به‌خصوص دانشگاه خلیج فارس به عنوان دانشگاه مادر استان بوشهر تاکید کرد.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: خلیج فارس


( ۱ )