همزمان با ایام شهادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام؛

یک شهید گمنام در دانشگاه صنعتی شیراز آرام گرفت

۳۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۰ کد : ۵۹۵۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۷
آخرین شهید از کاروان ۵ شهید استان فارس، همزمان با ایام شهادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام در آرامگاه ابدی خود در دانشگاه صنعتی شیراز آرام گرفت.
یک شهید گمنام در دانشگاه صنعتی شیراز آرام گرفت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی شیراز، آخرین شهید از کاروان ۵ شهید استان فارس در آرامگاه ابدی خود در دانشگاه صنعتی شیراز با استقبال بی‌نظیر دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آرام گرفت و عطر شهید در این دانشگاه جاودانه شد و یاد شهید و فرهنگ شهادت نشان راه و چشم‌انداز آینده این سنگر جبهه علم، دانش و پژوهش گردید.
دکتر علویان مهر رئیس دانشگاه صنعتی شیراز نیز در این مراسم در سخنان کوتاهی حضور شهید گمنام در دانشگاه را سعادتی بزرگ برای جامعه دانشگاهیان برشمرد و پیروی از راه شهیدان را راه سعادت و نجات عنوان نمود.
سردار یدالهی، یادگار ارزشمند سال‌های دفاع مقدس و همرزم شهدای گرانقدر ایران اسلامی، نیز مهمان این مراسم معنوی بودند و در سخنانی یاد شهدا و فرهنگ شهادت را گرامی داشتند.
وی مقام شهید را بسیار ارزشمند و والا برشمرد و گفت: این شهید عزیز نه متعلق به این شهر و کشور بلکه دارای مقامی بزرگ و جهان شمول است و متعلق به همه مردم دنیا می‌باشد.
س. س ۵۱/ ل. م ۵۴


( ۳ )