برگزاری مراسم دیدار نوروزی دانشجویان غیرایرانی دانشگاه الزهرا(س)

۲۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۶ کد : ۵۹۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۷
به دعوت دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا(س) مراسم دیدار نوروزی با دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا(س) در این دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که ...
به دعوت دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا(س) مراسم دیدار نوروزی با دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا(س) در این دانشگاه  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که 27 نفر از دانشجویان غیر ایرانی از کشورهای افغانستان، عراق، سوریه، نیجریه، تانزانیا، لبنان و ترکیه حضور داشتند  دکتر پریچهر حناچی مدیر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا(س) فرارسیدن سال نو را به دانشجویان میهمان تبریک گفت و برای آنان سالی سرشار از سلامتی و موفقیت آرزو کرد.
در ادامه دانشجویان حاضر به معرفی خود و رشته و مقطع تحصیلی خود پرداختند و سپس کارشناسان دفتر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه نیز با معرفی خود و حوزه مسئولیت‌های محول شده ضمن اظهار خوشحالی از مراسم این دانشجویان ، آمادگی خود را برای انجام خدمات و پشتیبانی از این میهمانان اعلام داشتند.
در ادامه نشست برگزاری روز بین الملل دانشگاه الزهرا(س) مطرح شد.
بر پایه این گزارش، روز بین الملل دانشگاه الزهرا(س) با برگزاری مراسمی در تاریخ 22 اردیبهشت ماه 1395 با دعوت از مسئولان وزارت علوم، سفیران کشورها در تهران، نمایندگان سازمان‌های بین‌المللی دانشگاهی و دانشجویان بین المللی دانشگاه های تهران برگزار خواهد شد.
همچنین دراین روز نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه ملل توسط دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا(س) برپا می شود. در این نمایشگاه هر گروه از دانشجویان در غرفه های مربوط به خود به معرفی نمادهای فرهنگی، آداب و رسوم، غذاهای محلی و هنرها و صنایع دستی زادبوم خود می پردازند.
گفتنی است در پایان مراسم هدایای نوروزی به دانشجویان اهدا شد.