نخستین نشست "تجربیات مدیریت سبز دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری" فردا برگزار می­‌شود

۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۵۰ کد : ۵۹۳۸۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۱۰۵
دکتر محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نخستین نشست مجازی "تجربیات مدیریت سبز دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری" فردا (سه‌شنبه) برگزار می­‌شود.
نخستین نشست "تجربیات مدیریت سبز دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری" فردا برگزار می­‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور اظهار داشت: به لحاظ عملکرد گسترده دانشگاه‌‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و پارک‌‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، لزوم انتقال تجربیات و ارائه گزارش عملکرد و به لحاظ محدودیت‌‌های شرایط دوران کرونا، نخستین نشست مجازی ارائه عملکرد دانشگاه‌‌ها در حوزه مدیریت سبز با حضور روسا و معاونان اداری و مالی دانشگاه‌‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری به صورت برخط برگزار می‌‌شود.
به گفته وی، در این نشست مجازی تعدادی از دانشگاه‌‌ها، دستاوردها و عملکرد خود در حوزه مدیریت سبز را ارائه می‌‌نمایند.
دکتر نظرپور تصریح کرد: از کلیه روسا و معاونان محترم اداری و مالی دانشگاه‌ها درخواست می‌‌شود تا از فرصت پیش آمده استفاده نموده و با حضور در این جلسه مجازی از تجربیات سایر دانشگاه‌‌ها بهره‌مند شوند.
وی خاطرنشان کرد: در این جلسه که با حضور قائم مقام وزیر علوم، روسا و معاونان اداری و مالی دانشگاه‌‌ها برگزار می‌‌شود، مدیران سازمان برنامه و بودجه نیز حضور خواهند داشت.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۳ )