برگزاری مراسم تجلیل از اساتید پیشکسوت دردانشگاه الزهرا (س)

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۴ کد : ۵۹۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۱
به همت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و با همکاری روابط عمومی به مناسبت هفته آموزش و بزرگداشت مقام استاد ، دانشگاه الزهرا(س) میزبان جمعی ازاساتید پیشکسوت بود. <br/><span id="ms-rterangepaste-start"></span>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این م...
به همت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و با همکاری روابط عمومی به مناسبت هفته آموزش و بزرگداشت مقام استاد ، دانشگاه الزهرا(س) میزبان جمعی ازاساتید پیشکسوت بود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر انسیه خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا(س) سخنرانی خود را با اشاره به سخنان امام سجاد(ع) در خصوص ارزش تعلیم آغاز کرد و مقام والای معلم را ستود و خاطر نشان کرد : استاد مجرای ورود معنوی دانشجو به دنیاست و ضمن تشکر از اساتید برای آنان آرزوی طول عمر و سربلندی آرزو می کنم .
همچنین در این برنامه  دکترحق بین معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه  دانشگاه الزهرا(س) در سخنانی هفته آموزش و پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه الزهرا(س) را  به جمع حاضر تبریک گفت.
دکتر حق بین درادامه در خصوص وضعیت فعلی دانشگاه الزهرا (س) گفت: این دانشگاه درحال حاضر 10 هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی داشته و همچنین دارای 46 رشته کارشناسی، 78 رشته کارشناسی ارشدو 38 رشته دکترا است. 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه الزهرا(س) به موفقیت فارغ التحصیلان دانشگاه درکسب رتبه های برتر آزمون های تحصیلات تکمیلی اشاره کرده و آن را حاصل تلاش سالیان اساتید حاضر و سایر مدرسین دانشگاه دانست.
درادامه دکتر رضایی شریف آبادی رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه الزهرا(س) با بیان آغاز پنجاهمین سال فعالیت دانشگاه از حضار درخواست شد تا خاطرات خود را از سال های خدمت در دانشگاه الزهراء بازگو کنند که اساتید پیشکسوت گوشه هایی از خاطرات خود را از سال های تدریس، پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس بیان کردند.
گفتنی است در ادامه برنامه نام اساتید فرهیخته ای که شمع وجودشان خاموش گشته ذکر و به یادشان فاتحه ای قرائت شد.