برگزاری مراسم بزرگداشت ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس در مجتمع آموزش عالی سراوان

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۸ کد : ۵۹۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۱
مراسم بزرگداشت خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در مجتمع آموزش عالی سراوان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر علیرضا شهریاری رئیس مجتمع...
مراسم بزرگداشت خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در مجتمع آموزش عالی سراوان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر علیرضا شهریاری رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به ملت غیور ایران اسلامی و مقام معظم رهبری اظهار داشت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا و از خود گذشتگی رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی است.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران، نعمتی الهی است که به بهای ایثار و پایمردیِ شیرزنان و دلیرمردانِ بسیاری به دست آمد و حفظ شد.
گفتنی است در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا دهقان امام جمعه شهرستان سراوان ، درویش نارویی فرماندار شهرستان، سرهنگ نیازی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان سراوان، نادری ریاست بنیاد شهید شهرستان سراوان و جمعی از مسئولان و دانشگاهیان برگزار شد از خانواده های شهدا ، ایثارگران و جانبازان تجلیل شد.