برگزاری مراسم بزرگداشت 22 بهمن در دانشگاه خوارزمی

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۴ کد : ۵۹۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۱
مراسم بزرگداشت 22 بهمن با حضور سرپرست، مسئولان، استادان و جمع کثیری از کارکنان و دانشجویان در سالن غدیر پردیس کرج برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در ابتدای مراسم دکتر محمدعلی سبحان اللهی ...
برگزاری مراسم بزرگداشت 22 بهمن در دانشگاه خوارزمی
مراسم بزرگداشت 22 بهمن با حضور سرپرست، مسئولان، استادان و جمع کثیری از کارکنان و دانشجویان در سالن غدیر پردیس کرج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در ابتدای مراسم دکتر محمدعلی سبحان اللهی سرپرست دانشگاه ضمن خوشامدگویی به حاضران و تبریک ایام خجسته دهة فجر گفت: این ایام فرصت مناسبی برای یادآوری واقعة بزرگ و تاریخی است و لازم است ارزیابی از عملکردمان داشته باشیم برای آنچه در انقلاب اتفاق افتاد و آنچه بعد از انقلاب به آن رسیدیم.
 وی گفت: اگر بخواهیم چرایی انقلاب را بررسی کنیم، در واقع نقطه عطفی در تاریخ کشورمان است. مردم ایران با رهبری حضرت امام خمینی (ره) برای تغییر وضعیت موجود درآن دوره گام برداشتند.
دکتر سبحان اللهی گفت: پایه و اساس انقلاب ما دو واژه کلیدی «مردم و اسلام» است.
وی در پایان افزود: مشارکت همگانی و خرد جمعی در ارتقای توسعه و پیشبرد اهداف عالی کشور بسیار حائز اهمیت است.
 در ادامه حجت الاسلام دکتر علی اکبر ایمانی امام جمعة فردیس و معاون فرهنگی دانشگاه خوارزمی در سخنانی  گفت: بحث حکومت در قالب جمهوری اسلامی، نشان دهندة مردم سالاری است.
وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) هدف ایجاد نظام جمهوری اسلامی را در سه مورد شکستن استبداد داخلی؛مبارزه با استکبار آمریکا و بسترسازی برای ظهور حضرت مهدی(عج) بیان فرمودند .
وی در پایان افزود: رمز موفقیت و ماندگاری انقلاب اسلامی، همدلی و وحدت مردم با رهبری بی بدیل امام خمینی بود که اینک پس از سال ها همچنان با هدایت و هوشمندی رهبر معظممان ادامه دارد.