برگزاری مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی شهرسازی، ساختمان سازی و محیط زیست دردانشگاه صنعتی نوشیروانی

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۱ کد : ۵۹۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۹۴
مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی شهرسازی، ساختمان سازی و محیط زیست با حضوراستادان و دانشجویان و مهندس محمد رضا حائری مازندرانی معمار، شهرساز و مدیر مسئول و سردبیر مجله اندیشه ایرانشهر در سالن آمفی تئاتر ز...
مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی شهرسازی، ساختمان سازی و محیط زیست با حضوراستادان و دانشجویان و مهندس محمد رضا حائری مازندرانی معمار، شهرساز و مدیر مسئول و سردبیر مجله اندیشه ایرانشهر در سالن آمفی تئاتر زنده یاد نوشیروانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر سید علی اصغر قریشی معاون پژوهشی به نمایندگی از رئیس دانشگاه با قدردانی از برگزار کنندگان این کارگاه گفت: دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حدود 20 سال قدمت پیشرو در توسعه علمی است.
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: همواره منابع آب، خاک و هوا در معرضی آلودگی های دائم قرار دارند و اگر در ساخت و ساز ها و توسعه شهرک های صنعتی الزامات زیست محیطی سنجیده در نظر گرفته بشود، توسعه پایدار را برای ما تضمین می کند و امیدواریم خروجی حاصل از این کارگاه راهی برای گشایش فرایند ها و توسعه تکنولوژی های نو در راستای حل معضلات زیست محیطی باشد.
در ادامه دکتر بهرام نوائی نیا رئیس دانشکده مهندسی عمران این دانشگاه با اشاره به تاریخچه دانشکده مهندسی عمران گفت: این دانشکده در سال 1352 با پذیرش دانشجو در رشته تربیت دبیر فنی آغاز به کارکرد و با 43 سال سابقه در رشته های مهندسی عمران، نقشه برداری و معماری در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد.