برگزاری مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

۲۰ مهر ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۶ کد : ۵۹۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۵
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشجویان جدیدالورود مراسمی با حضور دکتر مسعود صدری نسب رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ، اعضای هیئت علمی دانشگاه و جمع کثیری از دانشجویان برگزار شد . به گزار...
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشجویان جدیدالورود مراسمی با حضور دکتر مسعود صدری نسب رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ، اعضای هیئت علمی دانشگاه و جمع کثیری از دانشجویان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،دراین مراسم دکتر صدری نسب ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی ، رسالت کنونی دانشجویان را استفاده از فرصت تحصیلی فراهم شده در دانشگاه به منظور رشد و پیشرفت از لحاظ علمی و اخلاقی دانست و گفت : امسال که با تدبیر مقام معظم رهبری این تلاش ها با عزمی جهادی همراه شده ، بر همه تکلیف است که مجاهدت های علمی را بیشتر کرده و این بیرق را همچنان به پیش ببرند و در این راه نصرت و یاری را برای همه دانشجویان و اساتید از خداوند متعال خواهانم و امیدوارم با همدلی و همکاری شما و با توکل بر او بتوانیم تکلیف را به سرمنزل مقصود برسانیم.
در ادامه این مراسم ضمن رونمایی از نمایشگاه جشنواره ملی حرکت، از شناور هوشمند اروند ساخت انجمن علمی مهندسی کشتی سازی رونمایی شد .
گفتنی است  جشنواره ملی حرکت با هدف شناسایی، معرفی و تجلیل از توانمندی‌ها و دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویان سراسر کشور در عرصه‌های آموزشی، ترویجی، پژوهشی، فناوری، اختراع و ابتکار، کارآفرینی  و نشریات علمی دانشجویی برگزار می‌شود.