برگزاری مجمع عمومی انجمن های علمی دانشجویی با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه الزهرا(س)

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۲ کد : ۵۹۰۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۶
مجمع عمومی انجمن های علمی ـ دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) با شرکت اعضای شورای مدیریت انجمن های علمی دانشجویی و با حضور دکتر انسیه خزعلی رئیس دانشگاه و دکتر ملوک خادمی معاون محترم فرهنگی و اجتماعی در تال...
مجمع عمومی انجمن های علمی ـ دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) با شرکت اعضای شورای مدیریت انجمن های علمی دانشجویی و با حضور دکتر انسیه خزعلی رئیس دانشگاه و دکتر ملوک خادمی معاون محترم فرهنگی و اجتماعی در تالار دکتر تورانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در ابتدای این برنامه سحر تائبی دبیر نمونه انجمن های علمی دانشجویی و دبیر انجمن بیوتکنولوژی درباره چگونگی موفق و فعال بودن انجمن های علمی دانشجویی و تجاربی که در این زمینه داشتند ، سخن گفت.
 در ادامه دکتر خادمی ضمن تبریک جهت انتخاب افراد به عنوان شورای مدیریت  بیان کرد: انتظار می رود که دانشجویان با حضور در انجمن های علمی دانشجویی زمینه پیشرفت علوم را متناسب با تخصص هر رشته فراهم کنند زیرا انجمن های علمی دانشجویی جایگاه کسب مهارت و زمینه ساز پرورش مهارت های اجتماعی از جمله مسئولیت پذیری، برنامه ریزی ، اجرای برنامه و... است
سپس دکتر  خزعلی خطاب به دانشجویان گفت:  هر فرد باید در زندگی یک برنامه راهبردی داشته باشد تا به پشتوانه آن بتواند شرایط و وضعیت محیطی خود را به خوبی بشناسد و برای آن برنامه ریزی کند وانجمن های علمی دانشجویی نیز با نیروهای جوان و پر از ایده می توانند راهکارهای نوینی به جامعه دهند و به خوبی برنامه ریزی کنند.
وی در ادامه افزود: امید است که انجمن های علمی دانشجویی به مراکز رشد و سپس به شرکت های دانش بنیان تبدیل شوند  و زمینه را جهت ایجاد کار فراهم کنند تا از این طریق بتوانند نیازهای جامعه را تامین کنند.