با معرفی برگزیدگان؛

اختتامیه سومین جشنواره ملی زن و علم در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

۰۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۷ کد : ۵۹۰۳۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۱۸
آئین اختتامیه سومین جشنواره ملی زن و علم، با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده، روز شنبه،۶ دی ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
اختتامیه سومین جشنواره ملی زن و علم در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، محمدهادی عسکری مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اعلام این خبر افزود: قرار است در این مراسم از ۱۶ چهره علمی، ۵ بانوی فعال اجتماعی و نیز ۳ تن از برجستگان و سرآمدان علمی کشور تجلیل به عمل آید.
رئیس کمیته برگزاری جشنواره ملی زن و علم ادامه داد: همانند دوره قبل، این مراسم با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و نیز تنی چند از مسؤلان کشور برگزار می‌شود.
عسکری اظهار داشت: به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی، این مراسم با حضور محدود و به صورت برخط (مجازی) اجرا می‌شود.
وی با اشاره به مراحل داوری و انتخاب برگزیدگان گفت: ۱۵ داور متشکل از چهره های معتبر علمی داوری این دوره از جشنواره را برعهده داشتند و پس طی مرحله ارزیابی و امتیازبندی، برگزیدگان جشنواره سوم توسط اعضای کمیته علمی تعیین شدند.
وی در ادامه با اشاره به اعتبار علمی این رویداد افزود: بر اساس موافقت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، این جشنواره معتبر و برگزیدگان آن مشمول امتیازات مندرج در آئین‌نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها می‌باشند.
عسکری در بیان جزئیات مراسم اختتامیه نیز گفت: در این مراسم تنی چند از مسؤلان و برگزیدگان نیز حضور دارند.
مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در پایان از نخبگان و علاقه‌مندان دعوت کرد تا ضمن همراهی در این مراسم از طریق صفحه رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اینستاگرام به نشانی msrt_ir و نیز صفحه رسمی معاونت فرهنگی و اجتماعی به نشانی farhangimsrt و همچنین شبکه آپارات به نشانی sbu_farhangi زمینه تجلیل شایسته از بانوان نخبه و فعال دانشگاهی را فراهم نمایند.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۵ )