برگزاری طرح قرآنی چشمه های جاری ویژه دانشگاهیان در ایام نوروز

۲۶ اسفند ۱۳۹۲ | ۱۱:۴۹ کد : ۵۸۹۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۸۳
<span id="ms-rterangepaste-start"></span> <div style="text-align: right; line-height: 150%; margin: 0cm 0cm 10pt"><span lang="FA" dir="rtl" style="line-height: 150%; font-family: &quot;tahoma&quot;, &quot;sans-serif&quot;; font-size: 18pt">دکترحسین میرزایی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: طرح قرآنی چشمه های جاری با محوریت حفظ سوره انسان ویژه دانشگاهیان در ایام نوروز برگزار می شود.</span></div> <div style="text-align: right; line-height: 150%; margin: 0cm 0cm 10pt"><span lang="FA" dir="rtl" style="line-height: 150%; font-family: &quot;tahoma&quot;, &quot;sans-serif&quot;; font-size: 18pt">به گزارش روابط عمومی وز</span></div> ...
دکترحسین میرزایی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: طرح قرآنی چشمه های جاری با محوریت حفظ سوره انسان ویژه دانشگاهیان در ایام نوروز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر میرزایی با اعلام این خبر گفت: این طرح توسط اداره کل امورفرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در سه سطح دانشجویان، اساتید و کارکنان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه ایام نوروز فرصت مناسبی جهت برگزاری این مسابقه است، افزود: سوره دهر(انسان) به دلیل دارا بودن مضامین در مورد حضرت زهرا(س) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) جهت این طرح انتخاب شده و دانشگاهیان می توانند از 28 اسفند به مدت یک ماه در این طرح شرکت کنند.
دکتر میرزایی در پایان با اشاره به تقدیر از شرکت کنندگان برگزیده گفت: علاقه مندان به شرکت در این طرح می توانند از طریق رجوع به پایگاه اطلاع رسانی روشنا به آدرس اینترنتی www.rushana.ir   نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند.