برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه کاشان

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۲ کد : ۵۸۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۸
حجت الاسلام والمسلمین بخشیان معاون فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ کاشان از برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان در این دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام ب...
حجت الاسلام والمسلمین بخشیان معاون فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ کاشان از برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام بخشیان گفت: طرح ضیافت اندیشه اساتید با حضور تعداد 100 نفر از استادان دانشگاه‌ کاشان برگزار می‌شود.
دبیر پنجمین دوره ضیافت اندیشه اساتید کاشان با اشاره به اهداف برگزاری این طرح در دانشگاه گفت: طرح ضیافت اندیشه اساتید در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای معرف‌افزایی، ارتقای بصیرت دینی و سیاسی اساتید دانشگاه‌های کشور اجرا می شود.
معاون فرهنگی دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ کاشان گفت: اندیشه سیاسی در اسلام و اصول تعلیم وتربیت ازجمله محورهای آموزشی این طرح هستند.
وی همچنین مدت برگزاری این طرح را شش روز عنوان کرد و گفت: سخنرانی های علمی، هم اندیشی اساتید ، دیدار با علما، بازدید از اماکن زیارتی، کارگاه رسانه ونقد فیلم وبرگزاری مسابقات ورزشی از جمله برنامه های فرهنگی این طرح است.
گفتنی است طرح ضیافت اساتید از 8 تا 13 شهریور سال جاری  به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کاشان برگزار می شود .