برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه شاهرود

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۶ کد : ۵۸۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۰
سرپرست نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه شاهرود از برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید در این دانشگاه خبر داد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام ابوالفضل فندرسکی افزود: طرح ضیافت اندیشه ا...
سرپرست نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه شاهرود از برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام ابوالفضل فندرسکی افزود: طرح ضیافت اندیشه اساتید به مدت 9 روز در  دانشکده معدن این دانشگاه برگزار می شود.
حجت الاسلام فندرسکی با بیان اینکه طرح ضیافت اندیشه با حضور سه تن از استادان حوزه و دانشگاه برگزار می شود تصریح کرد: معرفت شناسی اسلامی(2)انسان شناسی در قرآن(انسان از خلقت تا معاد) با حضور دکتر سید محسن میرباقری، معرفت شناسی اسلامی(1) با حضور حجت الاسلام سید مرتضی حسینی شاهرودی، اندیشه سیاسی اسلام(2)(جریان شناسی تاریخ معاصر) و تعلیم و تربیت اسلامی فوق برنامه فرهنگی با حضور حجت الاسلام دکتر هادی(روانشناس)، عنوان دوره های آموزشی این طرح است.
سرپرست نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه شاهرود، صدور گواهی حضور در دوره را منوط به گذراندن 32 ساعت از دوره عنوان کرد و گفت:16 ساعت مباحث با حضور دکتر سید محسن میرباقری و 16 ساعت مباح نیز به عهده یکی دیگر از اساتید به انتخاب مسئولان طرح ضیافت اندیشه استادان خواهد بود.