برگزاری سومین نمایشگاه محیط زیست دردانشگاه صنعتی اصفهان

۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۱ کد : ۵۸۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۷
<div dir="None">سومین نمایشگاه محیط زیست به همت انجمن علمی، دانشجویی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان و با همکاری جمعی از دوستداران محیط زیست وارگان های  دولتی وغیر دولتی در این دانشگاه برگزار شد.</div> <div dir="None"><span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به </div></div> ...
سومین نمایشگاه محیط زیست به همت انجمن علمی، دانشجویی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان و با همکاری جمعی از دوستداران محیط زیست وارگان های  دولتی وغیر دولتی در این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نمایشگاه با عنوان "ترنم طبیعت- تبسم زندگی" و با هدف ترویج مسائل زیست محیطی و منابع طبیعی و در راستای آگاهی رسانی و حمایت هرچه  بیشتر از دوستداران طبیعت و فرهنگ سازی این مهم به عنوان فرهنگ عمومی و همه جانبه در فضایی به وسعت 600 متر مربع در سالن شهید آوینی دانشگاه صنعتی اصفهان  برگزار شد.
همچنین طبیعت، صنعت، اقتصاد، سیاست و فرهنگ و رابطه تنگاتنگ و مرتبط آنها با محیط زیست، پنج محور اصلی این نمایشگاه را به خود اختصاص دادند.
در نمایشگاه محیط زیست دانشگاه صنعتی اصفهان، جمعی از دانشجویان منابع طبیعی و دیگر رشته های این دانشگاه با همکاری تعدادی از صنایع و سازمان ها مباحث مهمی چون آلودگی، اکوتوریسم، بیوتروریسم، اقتصاد محیط زیست، معرفی انجمن ها(NGO)، محیط زیست و کشاورزی، مرتع و آبخیز داری را به نمایش گذاشتند .
براساس این گزارش شرکت پالایش نفت اصفهان، نیروگاه برق شهیدمنتظری، صنایع فولاد، انجمن اکولوژی سیمای سرزمین، جمعیت پیام سبز و جمعیت زنان مبارزه با آلودگی از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه زیست محیطی هستند.
برگزاری نشست ها و جلسات پرسش و پاسخ با موضوع محیط زیست و با محوریت موضوعات این نمایشگاه از برنامه های جنبی سومین نمایشگاه محیط زیست دانشگاه صنعتی اصفهان است.
گفتنی است سومین نمایشگاه محیط زیست دانشگاه صنعتی اصفهان تا 3 اردیبهشت ماه پذیرای بازدید کنندگان می باشد.