دیدار وزیر علوم با خانواده شهید محسن فخری زاده

۱۸ آذر ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۷ کد : ۵۸۵۹۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۸۷۴
دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آستانه هفته پژوهش و فناوری و با هدف تجلیل از خدمات علمی و فناورانه دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده در منزل شهید حضور یافت و با خانواده ایشان دیدار و گفت وگو کرد.
دیدار وزیر علوم با خانواده شهید محسن فخری زاده

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار که عصر دوشنبه و با حضورحجت‌الاسلام مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها انجام گرفت، دکتر غلامی با اشاره به شخصیت علمی و اجرایی برجسته این شهید بزرگوار اظهار داشت: شهید فخری زاده در عرصه های مختلف خدمت و جهاد علمی خویش از جمله ایفای مسئولیت خطیر در جایگاه رییس سازمان پژوهش و نوآوری های دفاعی وزارت دفاع منشاء خدمات و برکات بیشماری برای ایران عزیز بوده اند.
وزیر علوم افزود: شهید فخری زاده از آن دسته از پیروان خط ولایت و رهبری بود که در راه آرمان های انقلاب اسلامی و پیشرفت و توسعه کشوربه شهادت رسید و با خون خود ریشه های درخت تنومند انقلاب را آبیاری کرد.
وی از شهید فخری زاده به عنوان یک استاد متعهد و متخصص برجسته ایران اسلامی یاد کرد و افزود: دانشجویان و دانشگاهیان کشور باید مشی شهدایی همچون شهید فخری زاده و همچنین دیگر شهدای جهاد علمی را سرمشق خود در انجام امور قرار داده و راه این بزرگواران جان بر کف را ادامه دهند.
ر.ب ۴۵/ ن.ش ۵۸


( ۱ )