برگزاری سومین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشجویان دانشگاه جامع علمی – کاربردی

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۴ کد : ۵۸۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۶
سومین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشجویان دانشگاه جامع علمی – کاربردی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر شمشادی مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه جامع علمی – کاربردی با اعلام این خبر گفت:...
سومین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشجویان دانشگاه جامع علمی – کاربردی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر شمشادی مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه جامع علمی – کاربردی با اعلام این خبر گفت: استان های خراسان رضوی، اصفهان، البرز و یزد میزبان رشته های والیبال، فوتسال، کشتی آزاد و فرنگی، فوتبال در بخش پسران و والیبال، فوتسال، بسکتبال و شنا در بخش دختران بوده که پس از انتخاب از میان سایر میزبانان و بازدید از امکانات و ظرفیت های استان ها انتخاب شده اند.
وی در مورد زمان برگزاری این مسابقات افزود: برنامه ریزی برای برگزاری این مسابقات از مهرماه سال جاری آغاز و با برگزاری این رویداد از 14 بهمن ماه تا 10 اسفندماه پایان می پذیرد. ثبت نام و پذیرش در این مسابقات به صورت سازمان یافته و از طریق سامانه ورزش دانشگاه به آدرس info.uast.ac.ir/varzesh انجام خواهد شد.
دکتر شمشادی تصریح کرد: تغییراتی که در سامانه با همکاری دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه انجام شده پذیرش مسابقات را تا حد بسیار زیادی تسهیل کرده است.
وی اظهار داشت: برگزاری این مسابقات جدای از تاثیرات روحی – روانی بر سلامت دانشجویان و ایجاد نشاط و سرزندگی، فرصت مناسبی برای تلاش سایر استان ها جهت کسب سهمیه ورود در چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانست که در سال آینده با حضور تیم های برتر و منتخب دانشگاه برگزارخواهد شد.
گفتنی است مسابقات قهرمان کشوری هر ساله و در رشته های تیمی و انفرادی جهت کسب سهمیه استان ها و شرکت در المپیادهای ورزشی دانشگاه برگزار می شود.