به مناسبت روز دانشجو و با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان؛

۹۰۰۰ متر فضای ورزشی جدید در دانشگاه‌ها به بهره‌برداری رسید

۱۷ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۶ کد : ۵۸۵۶۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۹۶
۹۰۰۰ متر مربع زیربنای فضای ورزشی جدید به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و با حضور رئیس و معاونان سازمان امور دانشجویان در یک ارتباط مجازی با دانشگاه‌ها، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
۹۰۰۰ متر فضای ورزشی جدید در دانشگاه‌ها به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دکتر مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان در آغاز این مراسم با تبریک روز دانشجو و گرامیداشت شهدای ۱۶ آذر گفت: دانشجویان در طول تاریخ به مسائل جامعه حساس بوده و احساس مسئولیت اجتماعی کرده‌اند و امروز هم در همین راستا می‌کوشند این رسالت را دنبال نمایند.
وی افزود: زندگی دانشجویی علاوه بر آموزش و پژوهش و برنامه‌های فرهنگی با ورزش و شور و نشاط نیز همراه است و اقدامات سازمان امور دانشجویان در بخش تربیت بدنی برای غنای همین بخش است.
رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اهمیت سلامتی و تندرستی دانشجویان برای مسئولان گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم توجه زیادی به ورزش دانشجویی صورت گرفت و بویژه در دولت دوازدهم افتتاح فضاهای ورزشی شتاب گرفت.
وی با اشاره به اینکه در آیین امروز بهره‌برداری از ۹۰۰۰ متر مربع فضای ورزشی آغاز می‌شود گفت: از هفته دولت تاکنون ۴۰ هزار متر مربع فضای ورزشی در دانشگاه‌ها افتتاح شده است و در دهه فجر نیز از پروژه‌های دیگری بهره‌برداری خواهد شد.
در این آیین، فضاهای ورزشی از قبیل زمین چمن مصنوعی و کفپوش زمین روباز ورزشی در دانشگاه‌های فردوسی مشهد، صنعتی شاهرود، شیراز، مراغه، علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، فنی و حرفه ای بیرجند، تربیت بدنی صفا دشت و دریانوردی و علوم دریایی چابهار مورد افتتاح قرار گرفتند.
در این آیین مجازی، دکتر علم، معاون دانشجویان داخل، دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان و دکتر علیزاده، مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان نیز حضور داشتند.
ل.م ۵۴/ ن.ش ۵۸

کلید واژه ها: دکترصدیقی