برگزاری سمینار نوآوری در آموزش های علمی کاربردی با همکاری موسسه اشتاین بایس آلمان

۲۷ دی ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۹ کد : ۵۸۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۶
سمینار نوآوری در آموزش های علمی کاربردی با همکاری موسسه اشتاین بایس آلمان و حضور روسا و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سمینار نوآوری در آموزش های علمی کا ...
سمینار نوآوری در آموزش های علمی کاربردی با همکاری موسسه اشتاین بایس آلمان و حضور روسا و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سمینار نوآوری در آموزش های علمی کاربردی با همکاری موسسه اشتاین بایس آلمان و حضور 90 نفر از روسا و مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سالن همایش های 9 دی این دانشگاه برگزار شد.
بر پایه این گزارش،‌در ابتدای این سمینار دکتر محمدحسین موسی زاده رئیس مرکز تربیت مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اشاره به اهداف مرکز تربیت مدرس، به تشریح برنامه های آینده این مرکز برای تربیت مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی در زمینه های تخصصی و عمومی پرداخت.
در ادامه  معاون مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سخنران نخست سمینار موضوعات نظام ملی نوآوری، دانشگاه کارآفرین، وضعیت موجود دانشگاه جامع علمی کاربردی و نوآوری درآموزش های علمی کاربردی را مورد بحث قرار داد.
دکتر برتران لوهمولر، رئیس آکادمی صادرات ایالت بادن ورتمبرگ آلمان و رئیس دانشکده مدیریت و MBA دانشگاه اشتاین بایس توبینگن سخنران دوم این سمینار بود که در سخنرانی خود بعد از توضیح اهمیت نوآوری در آموزش عالی، مدل موسسه اشتاین بایس را برای تقویت نوآوری و تجاری سازی ایده ها تشریح کرد.
گفتنی است در پایان این سمینار، حضار سئوالات خود را در زمینه های مورد بحث مطرح کردند.