با معرفی نفرات برتر؛

مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان دانشگاه‌های کشور در بخش تالو به پایان رسید

۰۹ آذر ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ کد : ۵۸۴۰۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۳۱
مسابقات مجازی قهرمانی ووشو دانشجویان پسر و دختر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در بخش تالو با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان دانشگاه‌های کشور در بخش تالو به پایان رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، مسابقه ووشو در بخش تالو و در راستای توسعه ورزش همگانی این رشته میان دانشجویان، به همت انجمن ووشو فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در دو بخش دختران و پسران به صورت مجازی با اجرای ۶ فرم برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
بنابراین گزارش در بخش پسران در فرم چانگ چوان: سید سامان احمدی مقام اول و علی مراد آبادی مقام دوم؛ در فرم نانچوان: امید انیسی مقام نخست، سید رضا سجادی فر مقام دوم و حمید غفاری مقام سوم؛ در فرم جین شو: بهروز بخشی‌زاده مقام اول و همچنین در فرم تایچی چوان: مهدی اخلاق عالی مقام نخست و علی خیالی مقام دوم را کسب کردند.
در بخش دختران نیز در فرم چانگ چوان: مهسا دهقانی مقام اول و ساناز چراغی مقام دوم؛ در فرم نانچوان: سپیده شاکریان، یگانه اکبری و نگار خرم روان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم؛
در فرم جین شو: زهرا مراد طلب؛ در فرم چیانگ شو: ریحانه خلیلی؛ در فرم نن دائو: آیسان قهرمانی و در فرم تایچی چوان: زینب طاهری موفق به کسب مقام نخست شدند.
گفتنی است به نفرات برتر حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷