برگزاری سمینار آموزشی مدیریت حرفه ای در ورزش با همکاری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

۲۵ تیر ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۷ کد : ۵۸۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۸
سمینارآموزشی مدیریت حرفه ای در ورزش درمهر ماه 93 در مشهد مقدس برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سمینار علمی مدیریت حرفه ای در ورزش توسط موسسه فرهنگی آفتاب با همکاری پژوهشگ...
سمینارآموزشی  مدیریت حرفه ای در ورزش درمهر ماه 93 در مشهد مقدس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سمینار علمی مدیریت حرفه ای در ورزش توسط موسسه فرهنگی آفتاب  با همکاری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و حمایت کمیته ملی المپیک با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری، ورزشکاران، روسای فدراسیون ها و سایر دست اندر کاران ورزشی کشور به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار می گردد.
کار آفرینی در ورزش ، مدیریت حرفه ای در ورزش، بازاریابی و اقتصاد ورزشی، مدیریت روابط عمومی و تبلیغات ورزشی و ورزش و اوقات فراغت از محورهای اصلی این همایش می باشد.
این سمینار آموزشی ضمن آشنایی شرکت کنندگان با مباحث پایه ای در حوزه مدیریت حرفه ای در ورزش  موجب ارتقا دانش و مهارت فراگیران در حوزه های مرتبط با صنعت ورزش نیزخواهد بود.
 
گفتنی است هم زمان با دوره مدیریت در ورزش، به منظور ارتقا و بهبود کیفیت بنگاه های ورزشی کشور، دوره فشرده  ISO 9001 ویژه بنگاه های ورزشی برگزار و مدرک معتبر CSM از CB  صادر کننده گواهینامه های بین االمللی با هولوگرام و قابل رهگیری ارائه خواهد شد.