دومین نشست دبیران عمرانی منطقه 10گانه دانشگاه های کشور در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد

۲۳ آبان ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۸۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۱۳
دومین نشست دبیران عمرانی منطقه 10گانه دانشگاه های کشور در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.
دومین نشست دبیران عمرانی منطقه 10گانه دانشگاه های کشور در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد ابراهیم اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه رازی در این نشست اظهار داشت: انتظار می رود که خروجی این گونه جلسات و هم اندیشی به رفع مشکلات عمرانی دانشگاه ها کمک کند.
وی اظهار داشت: علی‌رغم محدودیت های مالی، فعالیت های عمرانی متوقف نشده است و با مدیریت صورت گرفته روند ساخت و ساز در دانشگاه ادامه دارد.
رئیس دانشگاه رازی افزود: ادامه محدودیت‌های مالی منجر به تعطیلی فعالیت‌های عمرانی و در نتیجه وارد شدن خسارات سنگین به بیت‌المال خواهد شد.
دکتر اعلمی آل آقا با بیان اینکه طولانی شدن روند ساخت و ساز می تواند به افزایش هزینه تمام شده پروژه ها بینجامد تصریح کرد: این وضعیت مدیریت استراتژیک خاص خود را می طلبد که امیدواریم خروجی این جلسه به حل مشکلات اعتبارات عمرانی کمک کند.
رئیس دانشگاه رازی گفت: ساخت پروژه های عمرانی در سطح دانشگاه ها باید با نگاه متفاوت نسبت به دستگاه های اجرایی صورت پذیردو انتظار می رود در احداث و تکمیل پروژه های عمرانی نگاه جدی تر به مسائل معماری، هزینه و... باشد.
وی با اشاره به اینکه روند رو به رشد جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه رازی، ساخت پردیس بین المللی را ضروری می سازد اظهار امیدواری کرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ساخت پردیس بین المللی کمک ویژه ای به دانشگاه رازی داشته باشد.
 

کلید واژه ها: دانشگاه رازی