برگزاری دومین کارگاه آموزشی سامانه سجاد دانشگاه جامع علمی کابردی در استان همدان

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۵ کد : ۵۸۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۲
دومین کارگاه منطقه‌ای سامانه سجاد دانشگاه جامع علمی کابردی در استان همدان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، کارگاه منطقه‌ای سامانه سجاد دانشگاه جامع علمی کابردی استان‌های غربی کشور با حضو...
دومین کارگاه منطقه‌ای سامانه سجاد دانشگاه جامع علمی کابردی در استان همدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، کارگاه منطقه‌ای سامانه سجاد دانشگاه جامع علمی کابردی استان‌های غربی کشور با حضور حدود 108 نفر از روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان همدان و کارشناسان استان‌های کرمانشاه، کردستان، مرکزی، ایلام و همدان به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان در پایتخت تاریخ و تمدن ایران برگزار شد.
مهندس مصطفی یوسفی در آیین افتتاح این کارگاه آموزشی گفت: با هدف یکپارچه‌سازی اطلاعات و اتخاذ تصمیمات صحیح و اثرگذار درحوزه اجرا، روند تحقیقات پیرامون ایجاد این سامانه از سال 1390 به همت کارشناسان دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز و هم اکنون مراحل تکمیلی آن با بررسی نقاط ضعف و قوت درحال انجام است.
وی افزود: تمامی مرکز آموزش علمی کاربردی با بهره‌برداری اصولی از این سامانه می‌توانند خدمات آموزشی خود را با مراجعه به سامانه سجاد دریافت کنند و همچنین هم اکنون در حال ارتقاء و ساماندهی زیر سیستم پرداخت شهریه دانشجویان می‌باشیم تا با حداقل زمان شاهد پیشبرد امور باشیم.
گفتنی است در پایان این کارگاه جلسه پرسش و پاسخی نیز بین کارشناسان توسعه‌‌دهنده سامانه سجاد و کارشناسان مراکز آموزش علمی کاربردی استان‌های مذکور برگزار شد که ماحصل آن جواب به بسیاری از سوالات و ابهامات سامانه قرار گرفت.