برگزاری دومین همایش منطقه‌ای تغییر اقلیم و گرمایش زمین در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

۳۰ تیر ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۶ کد : ۵۸۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۱
دومین همایش منطقه‌ای «تغییر اقلیم و گرمایش زمین»، 21 و 22 آبان ماه امسال در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این همایش به منظور انتقال دانش، بر...
دومین همایش منطقه‌ای «تغییر اقلیم و گرمایش زمین»، 21 و 22 آبان ماه امسال در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این همایش به منظور انتقال دانش، بررسی مشکلات ناشی از تغییر شرایط اقلیمی، ساز و کار تغییرات گذشته و آینده اقلیم، راه­‌های سازگاری با اقلیم سده 21 و راه‌های تخفیف آثار ناخواسته گرم شدن زمین برگزار می‌شود.
موضوعات نوین در دانش اقلیم و تغییر اقلیم، اقلیم‌های دیرینه، مدل سازی و پیش نگری اقلیم، دانش و فناوری انرژی‌های تجدید پذیر و توسعه پاک، سازگاری و کاهش خطر در مقابل تغییر اقلیم و نقش آلاینده‌های انسان پایه در تغییر اقلیم از مهم ترین محورهای این همایش هستند.
گفتنی است پژوهشکده تغییر اقلیم و گرمایش زمین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزارکننده این همایش است وعلاقه‌مندان می‌توانند برای ارائه مقاله و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی www.iasbs.ac.ir/seminar/crcc2 مراجعه کنند.