با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر خرسند به سمت سرپرستی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد

۲۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۲ کد : ۵۸۱۹۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۹۲۶
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر علی خرسند زاک را به سمت سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب کرد.
دکتر خرسند به سمت سرپرستی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم خطاب به دکتر خرسند آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب می‌شوید.
امید است در راستای ارتقای کیفی نظام آموزش عالی، تعیین و تثبیت برنامه‌های گسترش، کمی، تنظیم و اجرای برنامه‌های علمی (آموزشی و پژوهشی) در راستای شبکه‌سازی و مأموریت‌گرایی، متناسب‌سازی رشته‌ها با نیازها، همکاری لازم با دانشگاه بجنورد در اجرای مصوبه شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی (موضوع نامه‌های شماره ۱۶۰۹۳۴/۲ مورخ ۰۳/‏۰۸/‏۹۹‬ و ۱۶۳۰۸۲/۲ مورخ ۰۶/‏۰۸/‏۹۹‬ داشته و اهتمام عالی خویش را در توسعه کمی و کیفی آن مجتمع با بهره‌مندی از مشارکت اعضای هیئت علمی و کارکنان به‌کار گیرید.
انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های موثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن مجتمع و با اتکال به خداوند متعال، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به‌کار برید.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر مصطفی حیدری، رئیس سابق مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۵ )