با حضور مجازی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛

تیم‌های برگزیده رویداد استارتاپی دانش کار دانشگاه بیرجند معرفی شدند

۲۶ آبان ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۰ کد : ۵۸۱۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۶
آیین تجلیل از برگزیدگان رویداد استارتاپی دانش‌کار با حضور مجازی دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه بیرجند برگزار شد.
تیم‌های برگزیده رویداد استارتاپی دانش کار دانشگاه بیرجند معرفی شدند

به گزراش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بیرجند، دکتر غفاری در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این رویداد، برگزاری رویدادهای استارتاپی را برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، لازم و ضروری دانست.
وی در ادامه این رویدادها را به پنجره‌ای تشبیه کرد که فرصت‌های جدید برای دانشجویان به وجود می‌آورد و دانشگاه‌ها نقش کلیدی در جهت تکمیل و اجرایی کردن این ایده‌ها تا رسیدن به نتیجه دارند.
دکتر علی زنگویی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند نیز با بیان اینکه علت و علل مشکلات یک جامعه ارتباط مستقیم با فرهنگ آن جامعه دارد، ابراز امیدواری کرد: این گونه رویدادها کمکی به مسئله فرهنگ باشد.
دکتر زنگویی ضمن تأکید به وجود یک ایده و فکر در نهان کارهای بزرگ در جوامع مختلف بشری افزود: حل مشکلات جامعه امروزی ما نیاز به عملیاتی کردن ایده‌های پرورش یافته در اینگونه رویدادها دارد.
وی به ۲۰ ایده ارسالی به این رویداد اشاره کرد و افزود: از بین ایده‌ها ۳ ایده به انتخاب هیأت داوران به عنوان ایده‌های برتر این رویداد انتخاب شدند.
گفت‌وگو با نفرات برگزیده و تجلیل از برگزیدگان این رویداد از دیگر برنامه‌های اختتامیه رویداد استارتاپی دانش‌کار دانشگاه بیرجند بود.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

کلید واژه ها: بیرجند


( ۳ )