معرفی سه عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شاهرود به عنوان دانشمند یک درصد برتر دنیا

۲۶ آبان ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۱ کد : ۵۸۱۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۸
دو عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و یک عضو هیات علمی دانشکده مهندسی شیمی و مواد دانشگاه صنعتی شاهرود بر اساس آخرین اعلام پایگاه شاخص‌های اساسی علم (ESI) در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند.
معرفی سه عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شاهرود به عنوان دانشمند یک درصد برتر دنیا

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی شاهرود، براساس آخرین نتایج اعلام شده از سوی پایگاه شاخص‌های اساسی علم، دکترمحمدحسین احمدی و دکترعلی اکبر ملکی دو عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و دکتر ماشاالله رضاکاظمی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی شیمی و مواد این دانشگاه، در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرارگرفتند.
پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز به ارائه فهرستی از پژوهشگران برتر دنیا می‌پردازد که هر دو ماه یک بار براساس آخرین تحولات در شبکه علم بین الملل روزآمد می‌شوند.
مرجعیت علمی مبنای گزینش پژوهشگران برتر در پایگاه طلایه داران علم است و براساس تعداد ارجاعات صورت گرفته به پژوهش‌های پژوهشگران تعیین می‌شود و همچنین ارجاعات یا استناد‌ها بیانگر میزان استفاده از نتایج پژوهش‌های منتشر شده هستند.
هر چقدر تعداد استناد‌های صورت گرفته به پژوهش‌های یک محقق بیشتر باشد، کیفیت پژوهش‌های وی بالاتر بوده و این پژوهش‌ها از طرف جامعه علمی بیشتر پذیرفته شده اند.
ل.س ۴۲/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: صنعتی شاهرود


( ۴ )