معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خبر داد:

تسویه مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی‌عالی، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری

۱۴ آبان ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۸ کد : ۵۷۹۸۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۳۵۲
دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته اعتبار مورد نیاز برای تسویه کامل پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعضای هیئت علمی و غیرهیئت علمی تا پایان سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی‌عالی و موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری، با اعتباری معادل ۲۰۳۱ میلیارد ریال ابلاغ شد.
تسویه مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی‌عالی، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور در این خصوص گفت: بر اساس اسناد و مدارک دریافت شده از دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری این وزارت موفق به پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان معزز هیئت علمی و غیرهیأت علمی به تعداد ۹۸۲ نفر گردیده است.
معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خاطر نشان کرد: این معاونت همچنین با ارسال بخشنامه‌ای به دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری خواستار واریز هرچه سریع‌تر پاداش این عزیزان شده است.
وی ضمن قدردانی از حمایت‌‌های ثمربخش سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور پرداخت پاداش پایان خدمت این قشر از عزیزان، از روند ادامه پیگیری‌های مستمر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص تأمین اعتبار بازنشستگان سال ۱۳۹۹ نیز خبر داد.
گفتنی است وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موفق به پرداخت پاداش پایان خدمت ۲۸۳ نفر عضو هیئت علمی و ۶۹۹ نفر از کارکنان غیرهیئت علمی سال ۱۳۹۸ گردیده است.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۴ )