با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی کشوربرگزار شد؛

رویداد سرمایه گذاری iVest در استان گیلان

تعداد بازدید:۷۷۵
بزرگترین رویداد سرمایه گذاری ریسک پذیر تاریخ گیلان در حوزه ICT ،با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی کشورو با سبد سرمایه گذاری بیش از بیست میلیارد تومان برگزار شد.
رویداد سرمایه گذاری iVest در استان گیلان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری استان گیلان، رویداد سرمایه گذاری iVest با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، صندوق پژوهش و فناوری گیلان، سازمان فناوری اطلاعات استان گیلان و پارک علم و فناوری استان گیلان به صورت آنلاین برگزار شد.
این رویداد که با شرکت بیش از ۸۰ طرح از ۱۰ استان کشور و سرمایه گذاری بیش از ده نهاد سرمایه گذاری کشور به مبلغ بیش از بیست میلیارد تومن برگزار شد، با معرفی ۱۱ طرح سرمایه گذاری به اتمام رسید.
صندوق پژوهش و فناوری گیلان به عنوان متولی رویداد از جذب بیش از ۱۰ میلیارد منابع مالی برای استان در این رویداد خبر داد.
دبیرخانه رویداد در پارک علم و عناوری گیلان تشکیل و داوران، سرمایه گذاران، صاحبان طرح‌ها و علاقه مندان بصورت آنلاین در رویداد شرکت کردند.
گفتنی است صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری، بنیاد برکت (صندوق رویش)، مجموعه ۱۰۰ استارتاپ، صندوق شریف، مجموعه کارن کراد، انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور و همچنین اپراتور چهارم (ایرانیان نت) سرمایه گذاران حاضر در رویداد iVest حضور یافتند و پارک علم و فناوری استان گیلان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان حامیان معنوی این رویداد بزرگ سرمایه گذاری بودند.
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری گیلان در پایان رویداد از علاقه مندان دعوت کرد ظرف یک هفته آینده جهت اطلاع از شرایط سرمایه گذاری بر روی طرح‌ها با صندوق گیلان از طریق آدرس اینترنتی http://www.gilanfund.ir تماس حاصل کنند.
ل. س ۴۲/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: پارک گیلان