توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی؛

دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی به صورت مجازی برگزار می‌شود

تعداد بازدید:۶۲۲
دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با شعار "توسعه فناوری ورزشی برای زندگی فعال" با محوریت فعالیت بدنی، تندرستی و پیشگیری از بیماری، فناوری و نوآوری در ورزش توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی ورزش کشور با حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و خارجی، ۱۹ الی ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۹، به صورت مجازی برگزار می‌شود.
دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی به صورت مجازی برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازپژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، این همایش فرصت مغتنمی جهت ارتقای سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه‌ای در حوزه علوم ورزشی و رشته‌های وابسته را فراهم می‌آورد هم‌چنین، پیش‌بینی نشست‌های جانبی در قالب کارگاه‌های علمی تخصصی، کرسی‌های نظریه‌پردازی و موضوعات خاص صنفی، چالش‌ها و چشم‌اندازهای علوم ورزشی، بخش اختصاصی استارتاپ‌ها را به‌ویژه برای پژوهشگران جوان، ورزشکاران و مدیران کشور ترسیم خواهد کرد.
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با هدف گردهم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش ایران، بزرگ‌ترین رویداد علمی - پژوهشی ورزش کشور را به صورت مجازی برگزار می‌نماید.
استادان، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزه علوم ورزشی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت همایش به آدرس الکترونیکی https://12thcong.ssrc.ac.ir از آخرین اخبار این همایش مطلع شوند.
س.س ۵۱/ ل. م


( ۱ )